Кухні

Серванти (під замовлення) від 7000 грн.
Стійки від 3000 грн

Краса і зручність кухонних меблів з натурального дерева

Кухонні меблі – це затишок і тепло домашнього вогнища. На кухні панує особлива атмосфера, тому меблі повинні відповідати певним критеріям, а саме, бути функціональною, екологічною і красивою. Усім цим параметрам повністю відповідають кухні з дерева. Дерево – це справжній, живий і теплий матеріал. До нього приємно торкатися, і воно радує око. Кухні з натурального дерева мають природний природний малюнок. А доповнення у вигляді кованої фурнітури та елементів оздоблення надають меблям солідний і, в теж час, елегантний вигляд.

Дерев’яні фасади для Кухні виконані як справжні витвори мистецтва. Завдяки природного фактурі і малюнку дерева кожен елемент меблів має свій неповторний дизайн. Дерев’яні Кухні Черкаси вигідно підкреслюють вишуканий смак господині і достаток. Набори кухонних меблів виконуються з різних порід дерева, кожна з яких має свій унікальний колір і фактуру.

Кухні Під замовлення Черкаси будуть виготовлені з урахуванням особливостей вашого приміщення і стилістичних пристрастей господині. Можна замовити різний дизайн фасадів і стільниць, а так само форму і матеріал фурнітури. Столешні з дерева не потребують додаткового декорі у вигляді скатертин. На столі з натурального дерева страви наповнюються природною силою. Дерев’яні стільниці чудово піддаються реставрації та доопрацюванні. У таку стільницю можна без праці врізати кухонну мийку і різні підставки під гаряче.

Кухні під замовлення Черкаси

Фасади з дерева Черкаси прикрашені різьбленням ручної роботи та авторськими елементами дизайну, що додає меблям ексклюзивність та унікальність. Таку меблі відрізняє практичність, високі експлуатаційні можливості і можливість створити затишок. Натуральний матеріал зігріває своєю теплотою, а класичний вигляд фасаду чудово виглядає в кухнях будь-якої площі. Завдяки різноманітності варіантів фасадів кухонні меблі можна підібрати або замовити під будь-який стиль інтер’єру.

Дерев’яні кухні Черкаси подойдут як власникам малогабаритних квартир, так і власникам великих маєтків. Вони – поєднання простоти та розкоші, вишуканності та стилю. Кухні з дерева ідеально підходять для сімей з дітьми. Екологичність, безпечніть та відсутність шкідливих поєднанть формальдегиду, який використовується для пропитки меблів з деревоподібних материалів, дозволяють експлуатувати наші меблі довні роки без шкоди здоров’ю.